Mámo, dyť my žádnej oceán nemáme!

Babišův poradce je pitomec a nestydí se za to

31. 5. 2018

Po tom šílenství okolo GDPR (panebože, Brusel chce chránit naše osobní údaje, jak si to může dovolit???!!!! Chudák korporace...) přichází další, tentokrát je na mušce bordel v oceánech, což je věc oceánů a ne nás, slušných lidí, co oceán nemají a nic jim do nich není.  . S výjimkou případů, kdy k nim zamíříme na dovolenou a můžeme pak nadávat, jaký je v nich bordel..., píše Stanislav Biler na Facebooku v reakci na blábol Babišova poradce Michla vydaný v Babišových MF Dnes

Každopádně su rád, že třeba povinnou školní docházku zavedla v roce 1774 nikým nevolená Marie Terezie, protože chtít to dnes zavést Brusel, tak v Česku vypukne občanská válka. 

Podobná klika nás potkala, že nemusí Brusel zavádět třeba kanalizaci, zdravotnictví, gramatiku, jedení příborem nebo mýdlo. 

Díky!

Pozn. Boba Kartouse: "Michl opsal pravděpodobně z internetu historii vynálezu "vatové tyčinky" a přidal k němu omezenecké lamentování nad snahou snížit produkci plastů, s typicky demagogickým dovozováním, že EU zakáže záchodová prkýnka a hračky. Ať už si to Michl uvědomuje, či ne (a je to skutečně vážně míněná otázka), jde o typický příklad směšování skutečnosti s fikcí, difuze podporující zmatenost českého diskursu a z ní profitujícího populismu. Místo uvažování o tom, co s odpadem, bez ohledu na jeho aktuální úložiště, protože to je skutečné jádro problému, se Babišův poradce podílí na další debilizaci veřejného mínění. Ale chápu, na víc nestačí a ani více nemůže.
0
Vytisknout
7817

Diskuse

Obsah vydání | 4. 6. 2018